http://www.msnad.if.ua/index.php/frontpage/3-2010-08-26-16-21-56/873--q-q-#

 
 

http://www.msnad.if.ua/index.php/frontpage/3-2010-08-26-16-21-56/873--q-q-#
 Таку замітку на офіційному сайті Надвірнянської районної ради знайшов

 

Освячено місце спорудження пам'ятника "Борцям за волю України" в м.Надвірна

В неділю, 11 вересня 2011 року о 12-тій годині урочистою ходою від майдана Шевченка до площі перед податковою інспекцією розпочались заходи з нагоди освячення місця, де буде споруджено пам'ятник "Борцям за волю України".

Святкову, багаточисельну ходу громадськості Надвірнянщини до місця освячення очолили священослужителі релігійних громад УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ. Керівники районної ради, районної державної адміністрації та міста Надвірна, депутати, керівники підприємств та установ, представники політичних партій, громадських організацій та громадськість Надвірнянщини з гордістю крокували за ліцеїстами Прикарпатського військового ліцею, які несли розгорнутий Державний прапор України.

Така єдність та одностайність представників духовенства району, влади, громадськості стала ще одним виявом шани та уваги до пам'яті тих, хто віддав своє життя в боротьбі за Українську Соборну Самостійну Державу.

Після молитви та освячення місця спорудження пам'ятника перед учасниками урочистостей виступили співголови організаційного комітету по спорудженню пам'ятника: голова районної ради Василь Попович, голова  районної державної адміністрації Володимир Калічко та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, представники громадськості, молоді та ветерани національно-визвольних змагань ОУН-УПА.

Гармонійно доповнювали та підсилювали національно-патріотичне піднесення учасників урочистого освячення виступи: хору Церкви Воздвиження Чесного Хреста, хору "Вервиця", гурту вояків УПА "Заграва" та яскравий виступ чоловічого вокального квартету "Легіт".

Нікого не залишили байдужим слова голови районної ради, який в своєму виступі звернувся з проханням до громади Надвірнянщини, щоб спорудження пам'ятника "Борцям за волю України" стало справою честі та гідності кожної територіальної громади району, кожного села та селища, кожного підприємства, установи та організації, не залищило байдужим жодного жителя Надвірнянщини. Тільки так ми, нащадки тих, хто воював за волю та незалежність України, можемо довести, що є гідними спадкоємцями їхньої боротьби.  

Голова районної ради подякував всім учасникам за участь в урочистостях та висловив вдячність керівникам та представникам підприємств: заступнику голови правління ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття"  Василю Дутчаку, заступнику голови правління, технічному директору ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття"  Роману Гончаруку, начальнику НГВУ "Надвірнанафтогаз" Володимиру Чуприні,  директору ТОВ СП "Інтерплит" Дмитру Лелюку, директору філії ВАТ "Прикарпаттяобленерго" Дмитру Буняку, начальнику Державної податкової інспекції в Надвірнянському районі Богдану Нагорняку за їх готовність надати допомогу в спорудженні пам'ятника "Борцям за волю України".

Урочистості завершилися виконанням всіма учасниками  гімну Січового Стрілецтво "Ой у лузі червона калина".

 

 

 Создан 09 авг 2013