дорога на кольорові села

 
 

дорога на кольорові села
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Голові    громадсько-політичної    ради Надвірнянщини (координаційна рада) Лесюку Ярославу Юрійовичу вул. Мазепи, 36, м. Надвірна,

Івано-Франківська область, 78400

Шановний Ярославе Юрійовичу!

Повідомляю, що за результатами розгляду депутатського звернення до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації - М. В. Вишиванюка щодо незадовільного стану дороги сполученням Чорні Ослави - Надвірна та нерегулярного перевезення пасажирів, була отримана відповідь від першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації - В. Плавюка, у якій повідомляється наступне.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 219 «Про затвердження переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та обсяги їх фінансування у 2013 році за кредитами, залученими під державні гарантії», капітальний та поточний ремонт доріг у Надвірнянському районі в поточному році не передбачено.

Роботи по ліквідації ямковості ведуться на дорогах державного значення. По завершенню цих робіт будуть проводитись роботи по ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення.

Щодо проблеми відсутності регулярного транспортного сполучення між селом Чорні Ослави та містом Надвірна, у відповіді повідомлено, що для відновлення регулярного транспортного сполучення Надвірнянською районною державною адміністрацією зобов'язано перевізника цього маршруту дотримуватись затверджених графіків руху, таблиці вартості проїзду та здійснення зупинок у визначених місцях.

Поштова адреса: 01008. м. Київ. вул. Садова. 3-а. тсл.: +380 44 255 34 81: е-таіі: (1сгеуапко.уигіу@гас1а.§о.иа

Додаток: лист-відповідь від першого заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації - В. Плавюка на 1 арк.

З повагою,

народний депутат України

УКРАЇНА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

вул.Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004. тол. (0342)55-22-91, факс 55-21-86 Е-таіІ: осіа@іт.дсл/.иа Код ЄДРПОУ 20567921

_"/■((:■ у № ■''■'> ^■<■':■ На №    ///-    і і        від //■:

Народному депутату України її. Ю. Дерев'янку

Шановний Юрію Богдановичу!

Ваше депутатське звернення від 22.05.2013 р. № 312-887 про необхідність проведення ремонту дороги місцевого значення в с. Чорні Ослави Надвірнянського район розглянуто і повідомляємо.

Вказана дорога вимагає проведення капітального ремонту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 219 "Про затвердження переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та обсяги їх фінансування у 2013 році за кредитами, залученими під державні гарантії", капітальний та поточний ремонт доріг у Надвірнянському районі в поточному році не передбачено.

Роботи по ліквідації ямковості ведуться на дорогах державного значення. По завершенню цих робіт будуть проводитись роботи по ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення.

Одночасно інформуємо, що для відновлення регулярного транспортного сполучення між селом Чорні Ослави та містом Надвірна Надвірнянською районною державною адміністрацією зобов'язано перевізника цього маршруту дотримуватись затверджених графіків руху, таблиці вартості проїзду та здійснення зупинок у визначених місцях.

З повагою

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

Василь Плавюк

Волинський І. Д

172-22-1" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

й ,. Вх. № 4256/1/1-13/01-013 від 12.06.2013Создан 02 авг 2013