дороги та перевізники.хто і як реагує ???

 
 

дороги та перевізники.хто і як реагує ???
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

24.05.2013 р. №312-909

Голові громадсько-політичної ради Надвірнянщини (координаційної ради) Лесюку Ярославу Юрійовичу

Івано-Франківської області вул. Мазепи 36, м. Надвірна,

Івано-Франківська область, 78400

Шановний Ярославе Юрійовичу!

Стосовно Вашого запиту на інформацію повідомляю наступне:

Під час виконання депутатської діяльності до мене, як до депутата Верховної ради України, звернулися жителі с. Чорні Ослави та сільський голова Чорні Ослави із проблемою незадовільного транспортного сполучення між їхнім населеним пунктом та районним центром - містом Надвірна та щодо необхідності проведення ремонту дороги Делятин - Яблунів, що пролягає через с. Чорні Ослави.

З даного приводу мною було надіслано лист-звернення до депутата Івано-Франківської обласної ради, Грабовецького Володимира Миколайовича, з проханням сприяти територіальній громаді с. Чорні Ослави у вирішенні порушених у зверненні питань та звернутися з цією метою до уповноважених органів державної влади та місцевого самоврядування.

На моє прохання В. М. Грабовецький, як депутат Івано-Франківської обласної ради, надіслав звернення до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації - М. В. Вишиванюка №12/05.04.2013 від 05 квітня 2013 року щодо необхідності проведення ремонту доріг у с. Чорні Ослави. Також ним було надіслане звернення до голови Надвірнянської районної державної адміністрації - Ю. Д. Касіянчука № 11/05/04/2013 від 05 квітня 2013 року щодо

Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Садова, 3-а, тол.: -380 44 255 34 81; е-таіі: с1сгеуапко.уигіу(« гайа.цоу.иа

незадовільного транспортного сполучення між с. Чорні Ослави та районним ** центром - містом Надвірна (копія звернень додається).

На дані звернення отримано відповідь від першого заступника голови Надвірнянської районної державної адміністрації - В. Калічка від 16.04.2013 №1146/01-016/09 та відповідь від заступника голови Надвірнянської районної державної адміністрації - С. Іроденка від 19.04.2013 №1106/01-16/009.

У відповіді першого заступника голови Надвірнянської районної державної адміністрації - В. Калічка повідомляється, що відповідно до доручення керівництва обласної державної адміністрації Надвірнянською райдержадміністрацією розглянуто звернення щодо незадовільного стану автомобільної дороги Делятин - Білі Ослави.

За інформацією керівництва філії «Надвірнянський райавтодор», інженерними працівниками філії проведено обстеження вказаної автомобільної дороги та в результаті обстеження встановлено, що вказана дорога потребує негайного ремонту. На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 2,34 млн. грн. на проведення ремонту автомобільної дороги на ділянці від с. Білі Ослави до виїзду на автомобільну дорогу Мукачево - Львів.

Кошторисні розрахунки та пропозиції щодо виділення коштів з державного бюджету подано філією «Надвірнянський райавтодор» в Службу автомобільних доріг в області для включення до плану робіт на 2013 рік.

За умови відповідного фінансування та з настанням сприятливих погодних умов філією «Надвірнянський райавтодор» будуть проводитись роботи з ремонту вказаної автомобільної дороги.

У відповіді заступника голови Надвірнянської районної державної адміністрації - С. Іроденка повідомляється, що на звернення до райдержадміністрації щодо неякісного надання послуг з перевезення пасажирів за маршрутом Надвірна - Чорні Ослави, райдержадміністрацією проведено роботу з перевізниками маршруту Надвірна-Чорні Ослави та Надвірна-Чорний Потік, та зобов'язано їх забезпечити надання ними якісних послуг з перевезення пасажирів, дотримання затверджених графіків руху, таблиці вартості проїзду та здійснення зупинок у визначених місцях. За період січень-березень місяць поточного року, звернень від жителів с. Чорні Ослави щодо неякісного надання послуг з перевезення пасажирів до райдержадміністрації не надходило.

Додатково  повідомляю,  що  мною,  як  народним  депутатом  України, надіслано   звернення   до   голови   Івано-Франківської   обласної   державної адміністрації Михайла Васильовича Вишиванюка, щодо проблеми незадовільного транспортного сполучення між селом Чорні Ослави та районним центром –

містом Надвірна та із з проханням створити комісію для обстеження стану дороги Делятин - Яблунів, що пролягає через с. Чорні Ослави, дати доручення відповідним службам провести ремонтні роботи та посприяти у виділенні коштів на ремонт вказаної дороги.

Про одержану відповідь буде повідомлено сільського голову с. Чорні Ослави у встановленому законом порядку.

Додатки:

1. Копія листа до Грабовецького В.М. на 1 акр.

2. Копія звернення Грабовецького В.М. до М. В. Вишиванюка на 2 арк.

3. Копія звернення Грабовецького В.М. до Ю. Д. Касіянчука на 2 арк.

4. Копія листа  першого  заступника голови  Надвірнянської районної державної адміністрації - В. Калічка від 16.04.2013 №1146/01-016/09 на 1 арк.

5. Копія листа  заступника голови Надвірнянської районноїдержавної адміністрації - С. Іроденка від 19.04.2013 №1106/01-16/009 на 1 арк.

З повагою,      ___.-

<~~_—

народний депутат України

Б. Дерев'янко

 Создан 02 авг 2013