відповідь нардепа Юрія Дерев*янка

 
 

відповідь нардепа Юрія Дерев*янка
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

15.07.2013 р. № 312-1123

Голові громадсько-політичної ради Надвірнянщини (координаційної ради) Лесюку Ярославу Юрійовичу

вул. Мазепи, 36, м. Надвірна,

Івано-Франківська область, 78400

Шановна Магдалино Дмитрівно!

За результатами розгляду Вашого звернення щодо незабезпечення безкоштовними ліками пільгових категорій громадян, було надіслано депутатське звернення до голови Надвірнянської районної державної адміністрації - Ю. Д. Касіянчука, із проханням:

1. Надати інформацію про обсяг коштів, виділених у 2013 році на закупівлю ліків, необхідних для забезпечення ними на безоплатній основі пільгових категорій громадян у Надвірнянкому районі в цілому та у місті Надвірна зокрема, а також про стан забезпечення аптек такими ліками.

2. Вжити заходи, спрямовані на виділення коштів з Державного бюджету України на придбання ліків для подальшої їх видачі пільговим категоріям громадян у Надвірнянкому районі в цілому та у місті Надвірна зокрема, а також щодо налагодження порядку їх видачі в аптеці № 100 у місті Надвірна.

Для вирішення питання щодо надання пільг на комунальні послуги громадським організаціям ветеранів, мною було надіслано депутатські звернення до директора Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» - П. І. Романіва, із проханням розглянути можливість звільнення від плати за користування стаціонарним телефоном у приміщеннях, у яких знаходяться Надвірнянська районна рада ветеранів України, Надвірнянська районна рада ветеранів Афганістану,  Надвірнянська  районна  асоціація  учасників  бойових  дій,  на ідставі частини 2 статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та до директора філії ПАТ «Надвірнянський РЕМ» - Д. В. Буняка, із проханням вжити заходів щодо забезпечення електропостачанням вказаних вище приміщень на безоплатній основі у межах середніх норм споживання відповідно до ч. 2 ст. 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Щодо забезпечення видачі Стельмащуку Михайлу Дмитровичу слухового апарату, мною було надіслано депутатське звернення до директора Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської державної адміністрації - Р. М. Мельника, з проханням:

1. Надати інформацію: під яким номером Стельмащук Михайло Дмитрович, 27.06.1939 року народження, який проживає за адресою: вул. Церковна, 73, селище Делятин, Надвірнянського району Івано-Франківської області, перебуває у черзі на отримання слухового апарату та приблизну дату його видачі.

2. Вжити заходи, спрямовані на прискорення отримання Стельмащуком Михайлом Дмитровичем слухового апарату в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Про відповідь на надіслані депутатські звернення та вжиті на підставі цього заходи Вас буде додатково повідомлено.Создан 02 авг 2013