терміни спливають результату не видно ???

 
 

терміни спливають результату не видно ???
У НАДВІРНІ НЕМАЄ ВЛАДИ!!!

20. 06.2013р, в черговий раз, безрезультатно відбулась зустріч , яку, на вимогу громадсько – політичної  ради та ветеранських організацій, за поданням Надвірнянського осередку антикорупційного комітету Надвірнянською районною радою, за участю заступника голови Надвірнянської РДА Б. Ковалюк  керівництва ЦРЛ, аптекарів та комунальної 100 аптеки.

Громадські лідери та присутні в залі громадяни хотіли почути відповіді від влади на питання, які ось уже більше 6 місяців не вирішуються , відносно цінової політики на ліки, особливо для пільгового забезпечення певної категорії, та взагалі медичного обслуговування в районі.

Також громадські лідери хотіли почути відповіді на запити, які направлені в адрес керівництва Надвірнянської РДА, та районної ради, терміни на отримання відповідей давно сплив а ми їх так і не дочекалися…??? Бо як приклад, за запит на інформацію на лист в ОДА та Надвірнянську РДА, відповідь з ОДА отримано вчасно, а керівництво Надвірнянської РДА і по сьогоднішній день не знайшло часу…???

На превеликий жаль нам з самого початку почали розповідати , як погано живеться фармацевтам з комунальної аптеки. Громадські лідери змушені були зупиняти виступаючих в вимогою конкретних відповідей по суті запиту, а не теорії самозахисту з прикриттям видимих порушень, корупційних схем та прикривання хабарництва.

Я висловив думку, що у Надвірнянському районі немає влади. Є група корупціонерів, які займаються розбазарюванням та процвітанням хабарництва. А те що на  Надвірнянщині зовсім не працює для громади районна рада ,доказало те, що засідання вів, до речі , в роботі брав участь заступник І. Степник та (заступник чи заступник керуючого І. Писклинець, бо навіть Надвірнянська прокуратура не змогла привести до законності ряду рішень, відносно керівного складу ради) – навіть не депутат ради, а працівник, який працює в раді, який в ліпшому випадку міг би вести протокол засідання В. Андрейчук, який себе відрекомендував, що за відсутності голови ради та за його дорученням ( не зрозуміло за яких юридичних підстав)він буде вести засідання.

«Влада» прийшла не підготовлена, без жодних пропозицій, які б могли знайти шляхи виходу,  в першу чергу, вирішення знаходження та спрямування додаткових коштів , для закупівлі ліків та якісного та ефективного лікування населення району.

Громадські лідери назвали ряд можливих варіантів акумулювання коштів для закупівлі ліків. Від керівників району потрібно лише виконання даних пропозицій, які до речі, не потребують жодних додаткових надходжень, а лише  пере направлення не цільового використання , як приклад  ЦРЛ, частину коштів, яку отримують лікувальні заклади з оплати за проведення комісій для водіїв, до речі ніяк не можемо взнати реальних цифр,(як роз приділяється дані кошти і в чиїх кишенях осідають).

Районна рада, за практичним контролем використання коштів громадсько- політичною радою Надвірнянщини за використанням службового транспорту, в спішному порядку виставила на продаж та передала два автомобілі, а суму коштів, які використовувалися на іх утримання, які до речі районна рада поки що приховує від громади, не звертаючи на наші звернення про створення депутатської робочої групи з питань діяльності керівництва ради, пере направити на виконання соціальних, в т. ч. проблем медицини.

Тому лідери громадських організацій дали двох недільний термін керівництву району, для негайного вирішення даних проблем та надати громаді конкретні пропозиції, по можливих  додаткових вишуканих резервах коштів , яку будуть спрямовані на закупівлю лікарств.Создан 15 июл 2013