громадська приймальня

 
 

громадська приймальня

01 липня 2013 р. розпочала роботу громадька приймальня громадсько - політичної ради надвірнянщини За ініціативи голови громадсько - політичної ради Надвірнянщини Ярослава Лесюка та за погодженням з лідерами громадських організацій у м. Надвірна за адресою майдан Шевченка 19 , в приміщенні Надвірнянської районної організації ветеранів, сьогодні 01 липня 2013 р. розпочала роботу громадська приймальня зі звернень громадян, яка буде працювати по понеділках з 09 до 12 год.

В роботі громадської приймальні взяли участь голова громадсько - політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк, голови громадських організацій Микола Забачинський, Михайло Андрійович, Роман Лесюк, Богдан Мушак, які розглянули звернення громадян:

1. Голови ветеранської організації нафтогазової промисловості ( чисельністю майже 1000 чоловік ) М. Зіняка , про сприяння в організації семінару - навчання на базі громадської організації в другій декаді вересня місяця 2013 року.

2. Ветерана війни, жителя м. Надвірна Михайла Тімечка, про не виконання рішення суду .

3. Жительки с. Саджавка П. Ткачук до інспекції державного архітектурно - будівельного контролю в івано - франківській області

 

та надали консультативну допомогу , в т. ч. прийняли рішення -  направити звернення з-х осіб на реагування до відповідних органів, чотири звернення залишили на доопрацювання до наступного засідання.Создан 01 июл 2013